تبلیغات
دانلود هر چی که بخوای در - فلش مموری خودنابودگر

آمار سایت
جستجو در وبلاگ
منوی اصلی
موضوعات مطالب
ابر برچسب
تبلیغات
محل قرار گیری بنر تبلیغاتی
آرشیو مطالب
نظرسنجی
نحوه آشنایی شما با وبلاگ Quick-downloadصفحات اضافه
پیوندهای روزانه
دوستان من
عناوین آخرین مطالب ارسالی
صفحات دیگر
» فلش مموری خودنابودگر
فلش مموری خودنابودگر ،
ویكتورینوكس، سازنده چاقوی ارتشی سوییسی افسانه‌یی، حافظه USB فوق مطمئن جدیدی عرضه كرده كه دارای یك مكانیسم خودنابودگر است.

به گزارش ایسن، این حافظه فلش كه "ویكتورینوكس سكور" نام دارد، درایو USB جدیدی است كه در ظرفیت‌های هشت، 16 و 32 گیگابایت و با قیمت‌های 75 تا 270 دلار عرضه می‌شود و علاوه بر مكانیسم خودنابودگری دارای تدابیر امنیتی متنوعی از جمله تشخیص اثر انگشت و حسگر حرارتی است. 
دستگاه ویكتورینوكس نخستین USB مطمئن نیست و پیش از این محصولات سان دسك كروزر و كینگستون تكنولوژی دیتاتراول ولت پرایوسی به بازار عرضه شده‌اند اما هیچ‌كدام امكانات امنیتی اضافی حافظه فلش جدید را ندارند. 

سازنده این فلش درمورد مكانیسم خودنابودگر توضیحی نداده و تنها عنوان كرده در صورتی كه كسی بخواهد به‌زور این حافظه را باز كند، موجب می‌شود این مكانیسم CPU و تراشه حافظه را بسوزاند.

این دستگاه از استاندارد رمزنگاری پیشرفته 256 برای حفاظت از اطلاعات و همچنین تراشه امنیتی اختصاصی خود استفاده می‌كند و از آنجا كه یك چاقوی ارتشی سوییسی است با امكانات دیگری از جمله نور مینی LED، خودكار تاشو، تیغ، قیچی، آچار پیچ گوشتی و حلقه كلید همراه است.

تاریخ: چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 موضوع: كامپیوتر , لینک ثابت نظر ها () بازدید :
ادامه مطلب فلش مموری خودنابودگر